FOTOGALERIE - U Dřevaře - chalupa Česká Kanada/penzion Česká Kanada/apartmány Česká Kanada

     Informace pro ubytované

Abychom vás ušetřili zbytečného přemýšlení co a jak, snažili jsme se zde umístit všechny potřebné a užitečné informace a odpovědi na vaše dotazy.

 

 

 

PŘÍJEZD / ODJEZD

Příjezd a ubytování je možné v 16-22 hodin, případně dle domluvy. Následné uvolnění pokoje je třeba učinit do 10-ti hodin, případně dle domluvy.

 

MAJITEL V OBJEKTU

Majitel objektu bydlí v přízemí, přičemž ke vstupu do apartmánů se neprochází přes byt majitele.
 
Pro velké skupiny umožňujeme zdarma přístup do prostorné letní kuchyně. Kromě základního vybavení naleznete v letní kuchyni také kávovar, toustovač a topinkovač.
 
Nabízíme také možnost zapůjčení plynového a elektrického grilu, výčepního zařízení, fritézy a remosky.

Majitel objektu bydlí v přízemí, přičemž ke vstupu do apartmánů se neprochází přes byt majitele.

 

KUCHYŇKY

Každý pokoj má svou zařízenou kuchyňku. Vybavení: indukční 2-plotýnkový vařič, lednička s mrazáčkem, rychlovarná konvice, hrnce, pánev, talíře, skleničky, hrníčky, příbory, mísy, cedník, struhadlo, prkénka, otvírák na konzervy, otvírák na víno a lahve, škrabka na brambory, nůž, naběračky, obracečky, míchačky, utěrka, kuchyňské papírové utěrky, odkapávač na nádobí, houbička, jar, smetáček s lopatkou. Dále je v každém apartmánu sušák na prádlo.

 

LŮŽKOVINY / RUČNÍKY / ÚKLID

Veškeré lůžkoviny jsou součástí ubytování. Ručníky i toaletní papír jsou připraveny v počtu ubytovaných osob. 

V chladnějším období, kdy sice skončilo léto, ale ještě nezačala topná sezóna, je součástí každého lůžka i doplňková deka – larisa. Deky jsou hostům poskytovány pouze a výhradně za tímto účelem! Prosíme, nepoužívejte je jako piknick deky či přikrývky k ohni apod. Děkujeme

 

Během pobytu si pořádek a čistotu na pokoji udržují ubytovaní sami. Při delším pobytu jsou ručníky vyměněny po 7-mi a lůžkoviny po 14-ti dnech. Závěrečný úklid zajišťuje ubytovatel.

 

ÚSCHOVNA KOL / SPOLEČNÉ PROSTORY

Pro cyklisty je připravena uzamykatelná úschovna kol. Ubytovaným je k dispozici rozlehlá zahrada s ohništěm, dětské pískoviště, otevřené i zastřešené sezení, krb. V případě rezervace celé chalupy, je pro ubytované k dispozici letní kuchyně, která se nachází v přízemí objektu. Z kuchyně je průchod na zastřešenou terasu s krbem. Letní kuchyně je vybavená sporákem na dřevo, dvouplotýnkovým vařičem, kuchyňským dřezem a základním nádobím. Dále mohou hosté využívat kávovar na mletou kávu, mixér, toustovač, topinkovač, plynový a elektrický gril (možno také grilovat na ohni), remosku, fritézu. Milovníky piva jistě potěší možnost zapůjčení výčepního zařízení zdarma.

Dále nabízíme k zapůjčení zdarma opejkadla, badminton set, míč, dětská vaničku, nočník.

Za poplatek možnost praní prádla a zapůjčení dětské postýlky.

 

BEZPEČNOST - OTEVŘENÝ OHEŇ

Z důvodu bezpečnosti a vzhledem k tomu, že téměř celá chalupa je ze dřeva, prosíme, ponechejte svíčky doma. Hezký a romantický večer si jistě připravíte i bez nich. A v případě touhy po pohledu do ohně využijte venkovní krb k tomu určený.

 

UBYTOVÁNÍ S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM

Po špatných zkušeností s domácími mazlíčky nesoucích se od vícero majitelů ubytovacích zařízení jsme se rozhodli, že naše chalupa bude nabízet ubytování striktně bez doprovodu zvířat.

Děkujeme za pochopení a jestli budete mít pro svého zvířecího miláčka náhradní hlídání, budeme rádi za vaši návštěvu.

 

DALŠÍ

V chalupě na nástěnce jsme pro vás vyvěsili jízdní autobusový řád, seznam lékařů a lékáren, cyklomapu včetně cykloturistických tras, kontakt na taxi, otevírací dobu místních obchodů a cykloservisu.

 

Považujeme se za přátelské a otevřené lidi, proto neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem či prosbou, budeme se snažit udělat maximum k oboustranné spokojenosti.

 

ZÁVĚREM

Mysleme na to, že zde nejsme s největší pravděpodobností ubytováni sami, proto se chovejme tak, abychom si dovolenou sice užili, ale svým jednáním neomezovali a nerušili druhé.

 

 

Kontakt

U DŘEVAŘE

UBYTOVÁNÍ ČESKÁ KANADA
Antonín Šulc
Lipnice 11 - Český Rudolec
380 01 Dačice

IČ: 70674060
č. účtu: 177563861/0300

Antonín Šulc
+420 721 589 401

POTRAVINY

Český Rudolec (Jednota COOP) - PO-PÁ: 07:15-17:00, SO:  07:15-11:00

RESTAURACE

Český Rudolec (4,7 Km) - pověstná svými obrovskými řízky jako sloní ucho.

Markvarec (2 Km) - Stylová kavárna se zákusky (i domácími) a pochoutkami (utopenec, hermelín...)