Dovolená s dětmi Česká Kanada

Chalupa U Dřevaře v panenské přírodě parku Česká Kanada je rájem pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Myslíme i na ty nejmenší návštěvníky, proto je možné si bezplatně vypůjčit dětskou koupací vaničku a nočník, dětské hračky (pro věk 0-5 let), za poplatek postýlku včetně lůžkovin, zajištěna úschovna kočárků.

 

Na zahradě jsme pro vaši ratolest vybudovali dětské hřišťátko s pískovištěm, klouzačkou, houpačkou, piknick stolečkem a kreslící tabulí. Za horkých dnů se můžou zchladit v dětském malém bazénku.

 

Tipy na výlet a zábavu pro děti v České Kanadě

 

Příjemnou procházkou po lesní cestě (2 km) dojdete do Markvarce, kde je nové oplocené dětské hřiště. Hřiště není nijak stíněno před sluncem, proto za horkého počasí doporučujeme navštívit buď velké moderní dětské hřiště v Českém Rudolci, kde je stín od vzrostlých stromů, nebo zamířit přímo na koupaliště v Dačicích.

Návštěvníci mají možnost využít plavecký a rekreační bazén s divokou řekou, masážními lavicemi a chrliči. Dominantou koupaliště je 16 metrů dlouhá třídráhová skluzavka a 52 metrů dlouhý tobogán. Nejmenší mohou využít dětské brouzdaliště se skluzy a stříkajícím nosorožcem více.

 

Další dětská hřiště v Dačicích: Za Lávkami, Odpočinková zóna Nivy, u Mateřské školy v Bílkově, u MŠ v Dolních Němčicích. - více.

 

Dále doporučujeme navštívit kavárnu Do Mlejna v Markvarci s dětským hracím koutkem, kde se děti zabaví, zatím co vy si budete vychutnávat odpočinku a výborných nápojů či sladkých dezertů.

 

Krásnou se stane i procházka k Baronově studánce (3 km), kde se můžete osvěžit čistou pramenitou vodou - více.

 

Malí vojáci budou jistě nadšeni z prohlídky starých vojenských bunkrů ve Slavonicíchvíce.

A pro nebojsy se stane nezapomenutelným zážitkem prohlídka středověkých podzemních chodeb Slavonic - více.

 

Českou Kanadu z výšky si můžete prohlédnout z nové dřevěné rozhledny U JAKUBA, která se stala velmi oblíbeným místem turistů - více.

 

Na divadelní pohádku a prohlídku nejznámějšího filmového zámku vás zve Červená Lhota, kde se každý víkend pro děti hraje pohádka - více.

 

Milovníci koní si můžou domluvit projížďku na koních a ponících či kočárem taženým koňmi - více.

 

Okolní lesy vybízejí k procházkám s cílem nasbírat si houby, borůvky, jahody... A pro rodiče s fantazií se stanou i ideálním místem pro  přípravu dětských dobrodružství, jako je hledání Kukyho, šmoulí vesnice, stavění domků a krmítek pro zvířátka či snad výpravy za hledáním zakopaného pokladu.

 

Cestou k Pilskému rybníku, kde je krásné přírodní koupání, nezapomeňte pozdravit vodníka, který hlídá Mlýnský rybník.

 

Vraťme se zpátky do dětství a prožijme se svými dětmi nezapomenutelné okamžiky. Vždyť není nic cennějšího než upřímná dětská radost a smích!

 

Kontakt

U DŘEVAŘE

UBYTOVÁNÍ ČESKÁ KANADA
Antonín Šulc
Lipnice 11 - Český Rudolec
380 01 Dačice

IČ: 70674060
č. účtu: 177563861/0300

Antonín Šulc
+420 721 589 401

Česká Kanada PRO DĚTI