Penzion Česká Kanada chalupa

"U Dřevaře" - stylová rekreační chalupa Česká Kanada se nachází ve vísce Lipnice - Český Rudolec v malebné krajině parku Česká Kanada.

Chalupa - penzion Česká Kanada U Dřevaře je budována od roku 2007 a je stavěna ve stylu klasického jihočeského stavení s dřevěnými okny a sedlovou střechou tak, aby korespondovala s nedotčenou přírodou parku Česká Kanada.

Díky dobrému položení chalupy - přímo na cyklotrase 1242 (Český Rudolec- Kačlehy) a v bezprostřední blízkosti Mlýnského rybníka, lesa - a s vlastní velkou zahradou je Česká Kanada chalupa U Dřevaře vhodná pro všechny, ať chtějí v České Kanadě strávit poklidnou rodinnou dovolenou či se sportovně vyžít. Koupání v Pilském rybníce 500m od chalupy.

 

Apartmány Česká Kanada

Chalupa Česká Kanada U Dřevaře disponuje 3 apartmány.

Apartmány mají dřevěné podlahy i stropní obložení, koupelnové obklady jsou též voleny v přírodním motivu a to vše spolu s prvky dnešního moderního designu - propojení nového a starého stylu - dává apartmánům svůj půvab a útulnost.

Máme rádi lehkost a vzdušnost, proto apartmány Česká Kanada U Dřevaře nejsou přeplněny nadbytečným nábytkem a přehnanou dekorací. "V jednoduchosti je krása!".

Apartmány chalupy U Dřevaře poskytují výhled do krajiny parku Česká Kanada. Není hezčího probuzení, než v létě slyšet zpěv ptáků, bzukot pilných včel a z okna se rozhlédnout po rozkvetlých loukách České Kanady.

 

penzion Česká Kanada penzion pro každého

Kdo navštíví Českou Kanadu, tak si ji zamiluje - ať vyhledává sport (běžkaření, cykloturistika, kaiting), rybaření, houbaření, nebo je jeho prioritou poklidná rodinná dovolená s dětmi. Spojení rekreace Česká Kanada chalupa U Dřevaře je zárukou příjemně prožité dovolené.

 

* Česká Kanada je ráj pro cyklisty - zajištěna uzamykatelná úschovna kol.

* Pro ubytované k dispozici rozlehlá zahrada s ohništěm, na terase krb. Venkovní otevřené i zastřešené sezení.

* Při obsazení celé chalupy skupinou možno využít i společnou kuchyň!

Dovolená s dětmi Česká Kanada - myslíme i na vaše děti. Na zahradě dětské pískoviště, klouzačka, houpačka, piknick stolek, kreslící tabule a bazének. Možnost k zapůjčení dětské koupací vaničky, nočníku, cestovní postýlky vč. lůžkovin či sportovního náčiní (míč, badminton).

 

* Česká Kanada chalupa U Dřevaře je nekuřácká.

* Ubytování bez domácích mazlíčků.

* Majitel objektu bydlí trvale v přízemí chalupy.

 

penzion Česká Kanada

 

chalupa Česká Kanada - penzion Česká Kanada - apartmány Česká Kanada - Česká Kanada penzion

Kontakt

U DŘEVAŘE

UBYTOVÁNÍ ČESKÁ KANADA
Antonín Šulc
Lipnice 11 - Český Rudolec
380 01 Dačice

IČ: 70674060
č. účtu: 177563861/0300

Antonín Šulc
+420 721 589 401

aktuality PENZION

Běžecké trasy v přírodním parku Česká Kanada

Ubytujte se v zimních měsících a využijte možnost doslova se "proběžkovat" přírodním parkem Česká Kanada. Běžecká sezóna právě začala! Běžecké trasy se při příznivých sněhových podmínkách upravují vždy před víkendem.  
<< 1 | 2

Česká Kanada

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Web info

Novinky na webu

Vítejte na stránkách chalupy Česká Kanada U Dřevaře. Naše stránky pravidelně aktualizujeme a dále pro vás dopňujeme potřebnými informacemi a odkazy. Jestli jste nenašli odpověď na vaši otázku, napište nám. Děkujeme za vaše náměty.

Jak nás najdete?

- Od Dačic - v Markvarci odbočíte vpravo směrem na Heřmaneč

- Od Kunžaku - v Markvarci odbočíte vlevo směrem na Heřmaneč Lipnice

- Od Telče - jeďte směrem na Strmilov přes Krahulčí, Mrákotín a ve vesnici Studená odbočíte vlevo směrem na Horní Němčice, Heřmaneč


NOVINKY

VELIKONOCE

Není hezčího místa kde prožít velikonoční svátky, než na venkově v přírodě, kde se stále drží zvyky a tradice těchto svátků! I počasí by mělo stát při nás... Přejeme hezké svátky a všem koledníkům bohatou pomlázku!

Krásné jarní počasí

Česká Kanada  - Krásné jarní počasí, skvělé podmínky pro pěší turistiku.

 

 

Ubytování v ČR

další partneři