Penzion Česká Kanada chalupa

"U Dřevaře" - stylová rekreační chalupa Česká Kanada se nachází ve vísce Lipnice - Český Rudolec v malebné krajině parku Česká Kanada.

Chalupa - penzion Česká Kanada U Dřevaře je budována od roku 2007 a je stavěna ve stylu klasického jihočeského stavení s dřevěnými okny a sedlovou střechou tak, aby korespondovala s nedotčenou přírodou parku Česká Kanada.

Díky dobrému položení chalupy - přímo na cyklotrase 1242 (Český Rudolec- Kačlehy) a v bezprostřední blízkosti Mlýnského rybníka, lesa - a s vlastní velkou zahradou je Česká Kanada chalupa U Dřevaře vhodná pro všechny, ať chtějí v České Kanadě strávit poklidnou rodinnou dovolenou či se sportovně vyžít. Koupání v Pilském rybníce 500m od chalupy.

 

Apartmány Česká Kanada

Chalupa Česká Kanada U Dřevaře disponuje 3 apartmány.

Apartmány mají dřevěné podlahy i stropní obložení, koupelnové obklady jsou též voleny v přírodním motivu a to vše spolu s prvky dnešního moderního designu - propojení nového a starého stylu - dává apartmánům svůj půvab a útulnost.

Máme rádi lehkost a vzdušnost, proto apartmány Česká Kanada U Dřevaře nejsou přeplněny nadbytečným nábytkem a přehnanou dekorací. "V jednoduchosti je krása!".

Apartmány chalupy U Dřevaře poskytují výhled do krajiny parku Česká Kanada. Není hezčího probuzení, než v létě slyšet zpěv ptáků, bzukot pilných včel a z okna se rozhlédnout po rozkvetlých loukách České Kanady.

 

penzion Česká Kanada penzion pro každého

Kdo navštíví Českou Kanadu, tak si ji zamiluje - ať vyhledává sport (běžkaření, cykloturistika, kaiting), rybaření, houbaření, nebo je jeho prioritou poklidná rodinná dovolená s dětmi. Spojení rekreace Česká Kanada chalupa U Dřevaře je zárukou příjemně prožité dovolené.

 

* Česká Kanada je ráj pro cyklisty - zajištěna uzamykatelná úschovna kol.

* Pro ubytované k dispozici rozlehlá zahrada s ohništěm, na terase krb. Venkovní otevřené i zastřešené sezení.

* Při obsazení celé chalupy skupinou možno využít i společnou kuchyň!

Dovolená s dětmi Česká Kanada - myslíme i na vaše děti. Na zahradě dětské pískoviště, klouzačka, houpačka, piknick stolek, kreslící tabule a bazének. Možnost k zapůjčení dětské koupací vaničky, nočníku, cestovní postýlky vč. lůžkovin či sportovního náčiní (míč, badminton).

 

* Česká Kanada chalupa U Dřevaře je nekuřácká.

* Ubytování bez domácích mazlíčků.

 

penzion Česká Kanada

 

chalupa Česká Kanada - penzion Česká Kanada - apartmány Česká Kanada - Česká Kanada penzion

Kontakt

U DŘEVAŘE

UBYTOVÁNÍ ČESKÁ KANADA
Antonín Šulc
Lipnice 11 - Český Rudolec
380 01 Dačice

IČ: 70674060

Tereza Kubešová
+420 774 968 828

aktuality PENZION

Zasklené venkovní sezení

Nově je pro ubytavené k dispozici venkovní zasklená terasa. Nabízí tak pohodlnější posezení u rozpáleného krbu během nepříznivého počasí.

Běžecké trasy v přírodním parku Česká Kanada

Ubytujte se v zimních měsících a využijte možnost doslova se "proběžkovat" přírodním parkem Česká Kanada. Běžecká sezóna právě začala! Běžecké trasy se při příznivých sněhových podmínkách upravují vždy před víkendem.  

penzion Česká Kanada

Jsme nově vznikajícím rekreačním místem v přírodním parku Česká Kanada. Zahájení provozu chalupy 1.7.2013.
<< 1 | 2

Česká Kanada

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Web info

Novinky na webu

Vítejte na stránkách chalupy Česká Kanada U Dřevaře. Naše stránky pravidelně aktualizujeme a dále pro vás dopňujeme potřebnými informacemi a odkazy. Jestli jste nenašli odpověď na vaši otázku, napište nám. Děkujeme za vaše náměty.

Jak nás najdete?

- Od Dačic - v Markvarci odbočíte vpravo směrem na Heřmaneč

- Od Kunžaku - v Markvarci odbočíte vlevo směrem na Heřmaneč Lipnice

- Od Telče - jeďte směrem na Strmilov přes Krahulčí, Mrákotín a ve vesnici Studená odbočíte vlevo směrem na Horní Němčice, Heřmaneč


NOVINKY

VELIKONOCE

Není hezčího místa kde prožít velikonoční svátky, než na venkově v přírodě, kde se stále drží zvyky a tradice těchto svátků! I počasí by mělo stát při nás... Přejeme hezké svátky a všem koledníkům bohatou pomlázku!

Krásné jarní počasí

Česká Kanada  - Krásné jarní počasí, skvělé podmínky pro pěší turistiku.

 

 

Ubytování v ČR

další partneři